Radni Młodzieżowego Sejmiku

Radni Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego - lista

RADNI MŁODZIEŻOWEGO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO 

Bartosiewicz Wiktoria MRM Gliwice 2019-2021
Botor Seweryn MRM Gliwice 2020-2022
Brandy Paulina MRM Siemianowice Śląskie 2019-2021
Chrapek Nikola                Wyzsza Szkoła Handlowa w Katowicach 2020-2022
Dąbrowski Denis MRM Piekary Śląskie 2020-2022
Duda Dominik MRM Żory 2020-2022
Figlarski Mikołaj MRM Tychy 2020-2022
Gajda Marta MRM Pawłowice 2019-2021
Geratowski Maciej            MRM Mikołów 2020-2022
Gołofit Adrian Osoba indywidualna 2020-2022
Gosek Wojciech MRM Siemianowice Śląskie 2020-2022
Hoffman Paulina MRM Bielsko-Biała 2020-2022
Jewak Anna                    MRM Psary 2020-2022
Kilian Magdalena MRM Tychy 2020-2022
Klimczok Małgorzata MRM Siemianowice Śląskie 2019-2021
Kohut Konrad MRM Jaworze 2019-2021
Konkol Paulina MRM Rybnik 2019-2021
Kopeć Jakub MRM Sosnowiec 2019-2021
Kozubek Marcelina Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie 2020-2022
Koźlik Daniel Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania Bielsko-Biała 2020-2022
Kruczkowski Adam MRM Myszków 2019-2021
Kryszczyński Michał MRM Bielsko-Biała 2020-2022
Krzoska Dawid                 MRM Świetochłowice 2020-2022
Łągiewka Miłosz               MRM Poręba 2020-2022
Madejczyk Jan                MRM Dąbrowa Górnicza 2020-2020
Michalski Mateusz MRM Częstochowa 2019-2021
Niemczakiewicz Nikola MRM Gliwice 2020-2022
Niesyt Konrad                  MRM Jaworze 2019-2021
Nowosielska Patrycja    MRM Piekary Śląskie 2019-2021
Ochman Maja               Osoba indywidualna 2019-2021
Paciorek Oliwia MRM Bielsko-Biała 2019-2021
Pałasz Jan MRM Rybnik 2019-2021
Pilarek Miłosz Uniwersytet Śląski 2020-2022
Piotrkowska Agata MRM Jastrzębie - Zdrój 2019-2021
Pożarlik Martyna MRM Częstochowa 2020-2022
Puchalski Dawid MRM Gliwice 2020-2022
Puszcz Paulina MRM Gliwice 2019-2021
Pyzik Marcin Osoba indywidualna 2019-2021
Reschke Krzysztof MRM Jastrzębie - Zdrój 2020-2022
Rojczyk Arkadiusz Osoba indywidualna 2019-2021
Sączawa Krzysztof Wyższa Szkoła Zarz. Ochroną Pracy 2020-2022
Scholz Rafał Osoba indywidualna 2020-2022
Smołucha Karolina    MRM Sosnowiec 2019-2021
Smyrski Mateusz MRM Bielsko-Biała 2020-2022
Solka Piotr MRM Gliwice 2019-2021
Sosna Michał                Osoba indywidualna 2019-2021
Strusz Piotr MRM Chorzów 2020-2022
Synowiec Mikołaj MRM Jaworzno 2019-2021
Szymala Dominika MRM Żywiec 2019-2021
Trystucha Ewa MRM Racibórz 2019-2021
Uchnast Jakub MRM Myszków 2019-2021
Wawrzyczek Łukasz MRM Tychy 2019-2021
Wendreński Dariusz MRM Mysłowice 2019-2021
Węgorek Daniel MRM Bytom 2020-2022
Woźniak Magdalena    MRM Psary 2019-2021
Żmuda Karolina Osoba indywidualna 2020-2022

Lista radnych aktualna na dzień 22.10.2020 r.