Lista kandydatów na radnych

fot. arch.  BP Tomasz Żak
Kandydaci do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego

Poniżej publikujemy listę osób, których zgłoszenia na kandydatów na radnych Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego spełniają kryteria formalne. Wskazane poniżej osoby będą brały udział w ostatnim etapie wyborów do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego, czyli w losowaniu kandydatów na radnych Sejmiku.

Losowanie odbędzie się 12 października 2017 r. w Muzeum Śląskim podczas warsztatów „Czy młodzi chcą samorządzić?”.

Lista kandydatów na radnych Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego         

  1. Nikodem Ankudowicz
  2. Piotr Wójtowicz
  3. Paweł Ficek
  4. Bernard Proszyk
  5. Sara Pierściecka
  6. Zuzanna Petlic
  7. Dominika Szymala
  8. Aleksandra Masny
  9. Aleksandra Hylińska
  10. Kamil Nikel
  11. Jakub Szyll
  12. Szymon Sadowski
  13. Łukasz Kłoda
  14. Dominik Grabowski
  15. Aleksandra Żyła
  16. Sabina Naczyńska
  17. Szymon Piecha
  18. Julia Krzykała
  19. Maciej Baszczak
  20. Maciej Piekarski
  21. Dominik Duda
  22. Nikol Ledwoń
  23. Anita Morońska
  24. Przemysław Sowik
  25. Bartłomiej Maksymowicz
  26. Bartosz Głowacki
  27. Hanna Tręda
  28. Angelika Karwowska
  29. Bartosz Niewiadomski
  30. Maja Kuder
  31. Cezary Lorenc
  32. Paulina Kurek
  33. Dawid Puchalski
  34. Daria Grudziądz
  35. Piotr Solka
  36. Kinga Włodarczyk
  37. Klaudia Franiel
  38. Denis Dąbrowski
  39. Kinga Mak
  40. Małgorzata Klimczok
  41. Kamila Śliniok
  42. Dawid Tobolski
  43. Michał Kubis
  44. Jakub Sikora
  45. Bartosz Kielan
  46. Damian Trzeszkowski
  47. Weronika Chrząstek
  48. Adam Kruczkowski
  49. Oskar Kurek
  50. Jakub Wójcik
  51. Kinga Płodowska
  52. Przemysław Trepka
  53. Karolina Kawałek
  54. Klaudia Czech
  55. Jakub Dworczyk
  56. Kamil Brzeszcz
  57. Anna Różańska
  58. Wojciech Wydmański
  59. Jakub Ćmachowski
  60. Piotr Sułkowski
  61. Julia Polak
  62. Julia Ciemięga
  63. Kajetan Kyrcz
  64. Nicola Śliwa
  65. Bartłomiej Roch
  66. Mateusz Strojniak
  67. Weronika Habińska
  68. Patryk Dziuban
  69. Oskar Ślusarczyk
  70. Sebastian Ciołczyk
  71. Szymon Smoliło
  72. Roksana Skutnik
  73. Tomasz Siuda
  74. Grzegorz Paciecha
  75. Bartłomiej Trzos
  76. Mateusz Mrukwa
  77. Jan Franek
  78. Agnieszka Gozdek
  79. Szymon Wrona
  80. Jakub Bryjak
  81. Przemysław Dytkowski
  82. Wojciech Wiśny
  83. Jakub Silski
  84. Filip Nowok
  85. Mateusz Powichrowski
  86. Karolina Szewczyk
  87. Patryk Bajko
  88. Bartłomiej Brzenczek
  89. Kacper Cuber
  90. Kamil Kamiński
  91. Paula Kawka
  92. Łukasz Sosna
  93. Marcin Gad
  94. Mateusz Urbańczyk
  95. Nikola Niemczakiewicz
  96. Karol Piotrowski
  97. Eryk Franke
  98. Mateusz Michnik
  99. Julia Zarychta
  100. Rafał Wypior
  101. Marcin Pyzik
  102. Michał Borkowski
  103. Bartosz Pisarek
  104. Andrzej Mandryka
  105. Dominik Janus
  106. Michał Wyszyński
  107. Jakub Kała
  108. Piotr Ślusarczyk
  109. Adam Niespor
  110. Wiktor Radziejewski
  111. Maria Prochacka
  112. Aleksander Baran
  113. Alicja Czapla
  114. Patryk Damasiewicz
  115. Bartosz Kordala
  116. Marcin Buhl
  117. Karol Krystek
  118. Kosma Kosydar
  119. Victoria Węgrowska
  120. Monika Mączyńska
  121. Wojciech Czebatul
  122. Michał Strzelczyk