Miuosh Akustycznie

Zdjęcie Zdjęcie
Uroczystości Inauguracyjne Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego dopełnił koncert śląskiego rapera - Miuosh Akustycznie II Muzyka/Miasto/My

We wtorkowy wieczór, tuż po pierwszych obradach Młodzieżowego Sejmiku, odbył się w Teatrze Śląskim w Katowicach zamknięty koncert dla nowo wybranych radnych oraz uczestników ubiegłotygodniowych warsztatów w Muzeum Śląskim „Czy młodzi chcą samorządzić?

Podczas koncertu Miuosh podkreślił, że nieprzypadkowo dla nich występuje, że chętnie wpiera inicjatywy, które dają młodzieży możliwość uczestniczenia w życiu publicznym.

Dużą niespodzianką okazali się zaproszeni do współudziału w koncercie goście. Podczas prawie dwugodzinnego występu publiczność mogła usłyszeć wspólnie wykonane utwory m.in. z Piotrem Roguckim oraz Maciejem Lipiną.

Po koncercie młodzi nagrodzili muzyków oklaskami na stojąco. Miuosh zagrał raz jeszcze, a po koncercie spotkał się z fanami.

Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.
Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie