Pierwsze po wakacjach obrady sejmiku

XV sesja Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego

W obradach uczestniczyli: członek Zarządu Województwa Śląskiego Beata Białowąs oraz przedstawiciel Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Na zaproszenie Prezydium Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego w obradach uczestniczyli radni elekci, którzy obejmą swoje mandaty w październiku br. na kolejnej sesji. Była to dla nich okazja do nawiązania kontaktów z obecnymi radnymi oraz poznania pracy Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego.

Inspektor Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach przedstawił prezentacje ”Ciemne strony internetu”, która wywołała ożywioną dyskusję na temat bezpieczeństwa w sieci.

Młodzieżowi Radni podjęli uchwały: o zmianach w Regulaminie Młodzieżowego Sejmiku, dotyczące rekomendacji wygaszenia dwóch mandatów radnym nieobecnym na trzech kolejnych sesjach oraz uchwałę w sprawie powołania Zespołu Doradczego.

Podczas obrad zaprezentowano sprawozdanie z pracy Koordynatora Do Spraw Ucznia i Studenta. Dokonano także podsumowana praca Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego w ostatnim roku.

Na zakończenie XV sesji Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego członek Zarządu Województwa Śląskiego Beata Białowąs wręczyła podziękowania za dotychczasową działalność radnym, którym kończy się kadencja.

Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.
fot. UMWS fot. UMWS fot. UMWS fot. UMWS fot. UMWS