Radni Młodzieżowego Sejmiku

Radni Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego - lista

RADNI MŁODZIEŻOWEGO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO 

Lp. Nazwisko Imię Zgłoszony przez Kadencja
1 Adamczyk Adrian MRM Katowice 2019-2021
2 Ankudowicz Nikodem MRM Bielsko - Biała 2018-2020
3 Bartosiewicz Wiktoria MRM Gliwice 2019-2021
4 Białas Robert MRM Żory 2018-2020
5 Brandy Paulina MRM Siemianowice Śląskie 2019-2021
6 Ciołczyk Sebastian MRM Jaworzno 2018-2020
7 Dąbrowski Denis MRM Piekary Śląskie 2018-2020
8 Duda Dominik MRM Żory 2018-2020
9 Gad Marcin WSB Chorzów 2018-2020
10 Gajda Marta MRM Pawłowice 2019-2021
11 Hoffman Paulina MRM Bielsko - Biała 2018-2020
12 Kaczor Paulina Osoba indywidualna 2019-2021
13 Klimczok Małgorzata MRM Siemianowice Śląskie 2019-2021
14 Kohut Konrad MRM Jaworze 2019-2021
15 Kołodziej Dominik MRM Ruda Śląska 2018-2020
16 Konkol Paulina MRM Rybnik 2019-2021
17 Kopeć Jakub MRM Sosnowiec 2019-2021
18 Kozubek Marcelina Osoba indywidualna 2018-2020
19 Kruczkowski Adam MRM Myszków 2019-2021
20 Krzyszkowski Gabriel MRM Gliwice 2018-2020
21 Łągiewka Miłosz MRM Zawiercie 2018-2020
22 Magiera Aleksandra MRM Sosnowiec 2018-2020
23 Magierowski Wojciech Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach 2019-2021
24 Michalski Mateusz MRM Częstochowa 2019-2021
25 Niesyt Konrad MRM Jaworze 2019-2021
26 Nowosielska Patrycja MRM Piekary Śląskie 2019-2021
27 Pałasz Jan MRM Rybnik 2019-2021
28 Pierściecka Sara MRM Jaworze 2019-2021
29 Pilarek Miłosz Uniwersytet Śląski 2018-2020
30 Pilarska Marcelina Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej 2019-2021
31 Piotrkowska Agata MRM Jastrzębie - Zdrój 2019-2021
32 Pożarlik Martyna MRM Częstochowa 2018-2020
33 Przybyłowski Dawid osoba indywidualna 2018-2020
34 Puchalski Dawid MRM Knurów 2018-2020
35 Puszcz Paulina MRM Gliwice 2019-2021
36 Pyrcik Tomasz Osoba indywidualna 2018-2020
37 Pyzik Marcin Osoba indywidualna 2019-2021
38 Rojczyk Arkadiusz Osoba indywidualna 2018-2020
39 Sadło Paulina Forum Młodzieży Powiatu Gliwickiego 2018-2020
40 Scholz Rafał MRM Tychy 2018-2020
41 Serafin Dominik MRM Tychy 2018-2020
42 Sikora Przemysław MRM Bielsko - Biała 2018-2020
43 Smołucha Karolina MRM Sosnowiec 2019-2021
44 Sobczyk Sebastian MRM Częstochowa 2018-2020
45 Solka Piotr MRM Gliwice 2019-2021
46 Sosna Michał Osoba indywidualna 2019-2021
47 Strusz Piotr MRM Chorzów 2018-2020
48 Synowiec Mikołaj MRM Jaworzno 2019-2021
49 Szymala Dominika MRM Żywiec 2019-2021
50 Trystucha Ewa MRM Racibórz 2019-2021
51 Uchnast Jakub MRM Myszków 2019-2021
52 Wendreński Dariusz MRM Mysłowice 2019-2021
53 Woźniak Magdalena MRM Psary 2019-2021
54 Wrona Marta MRM Mysłowice 2018-2020
55 Zgoda Bartłomiej MRM Żory 2018-2020
56 Zielińska Weronika Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach 2019-2021

Lista radnych aktualna na dzień 06.11.2019 r.