Radni Młodzieżowego Sejmik Województwa Śląskiego

Sala Sejmu Śląskiego / fot. arch. BP Tomasz Żak Sala Sejmu Śląskiego / fot. arch. BP Tomasz Żak

Lista radnych i listy rezerwowe obowiązujące od 17 października 2019 roku

Lp. Nazwisko Imię Zgłoszony przez Okręg nr Kadencja
1 Ankudowicz Nikodem MRM Bielsko - Biała 1 2018-2020
2 Adamczyk Adrian MRM Katowice 2 2019-2021
3 Bartosiewicz Wiktoria MRM Gliwice 4 2019-2021
4 Brandy Paulina MRM Siemianowice Śląskie 5 2019-2021
5 Ciołczyk Sebastian MRM Jaworzno 7 2018-2020
6 Czapla Alicja Akademia WSB Samorząd studencki 2018-2020
7 Dąbrowski Denis MRM Piekary Śląskie 5 2018-2020
8 Duda Dominik MRM Żory 3 2018-2020
9 Gad Marcin WSB Chorzów Samorząd studencki 2018-2020
10 Gajda Marta MRM Pawłowice 2 2019-2021
11 Hoffman Paulina MRM Bielsko - Biała 1 2018-2020
12 Kaczor Paulina Osoba indywidualna Osoba indywidualna 4 2019-2021
13 Klimczok Małgorzata MRM Siemianowice Śląskie 5 2019-2021
14 Kohut Konrad MRM Jaworze 1 2019-2021
15 Kołodziej Rafał MRM Chorzów 5 2018-2020
16 Kołodziej Dominik MRM Ruda Śląska 5 2018-2020
17 Konkol Paulina MRM Rybnik 3 2019-2021
18 Kopeć Jakub MRM Sosnowiec 7 2019-2021
19 Kozubek Marcelina Osoba indywidualna Osoba indywidualna 3 2018-2020
20 Krauze Ewelina Osoba indywidualna Osoba indywidualna 1 2019-2021
21 Kruczkowski Adam MRM Myszków 6 2019-2021
22 Kuder Maja Powiatowa Reprezentacja Młodziezy Powiatu Tarnogórskiego 4 2019-2021
23 Łągiewka Miłosz MRM Zawiercie 7 2018-2020
24 Magierowski Wojciech Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach Samorząd studencki 2019-2021
25 Michalski Mateusz MRM Częstochowa 6 2019-2021
26 Niesyt Konrad MRM Jaworze 1 2019-2021
27 Nowosielska Patrycja MRM Piekary Śląskie 5 2019-2021
28 Orska Weronika MRM Katowice 2 2018-2020
29 Pałasz Jan MRM Rybnik 3 2019-2021
30 Pierściecka Sara MRM Jaworze 1 2019-2021
31 Pilarek Miłosz Uniwersytet Śląski Samorząd studencki 2018-2020
32 Pilarska Marcelina Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Samorząd studencki 2019-2021
33 Piotrkowska Agata MRM Jastrzębie - Zdrój 3 2019-2021
34 Przybyłowski Dawid Osoba indywidualna Osoba indywidualna 7 2018-2020
35 Puchalski Dawid MRM Knurów 4 2018-2020
36 Puszcz Paulina MRM Gliwice 4 2019-2021
37 Pyrcik Tomasz Osoba indywidualna Osoba indywidualna 2 2018-2020
38 Pyzik Marcin Osoba indywidualna Osoba indywidualna 6 2019-2021
39 Sadło Paulina Forum Młodzieży Powiatu Gliwickiego 4 2018-2020
40 Serafin Dominik MRM Tychy 2 2018-2020
41 Smołucha Karolina MRM Sosnowiec 7 2019-2021
42 Solka Piotr MRM Gliwice 4 2019-2021
43 Sosna Michał Osoba indywidualna Osoba indywidualna 5 2019-2021
44 Synowiec Mikołaj MRM Jaworzno 7 2019-2021
45 Szymala Dominika MRM Żywiec 1 2019-2021
46 Trystucha Ewa MRM Racibórz 3 2019-2021
47 Uchnast Jakub MRM Myszków 6 2019-2021
48 Wendereński Dariusz MRM Mysłowice 2 2019-2021
49 Woźniak Magdalena MRM Psary 7 2019-2021
50 Wrona Marta MRM Mysłowice 2 2018-2020
51 Zielińska Weronika Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach Samorząd studencki 2019-2021
Osoby, które po wyrażeniu zgody obejmą mandat w październiku 2019 r. z listy rezerwowej
52 Sikora Przemysław MRM Bielsko - Biała 1 2018-2020
53 Białas Robert MRM Żory 3 2018-2020
54 Zgoda Bartłomiej MRM Żory 3 2018-2020
55 Krzyszkowski Gabriel MRM Gliwice 4 2018-2020
56 Pożarlik Martyna MRM Częstochowa 6 2018-2020
57 Sobczyk Sebastian MRM Częstochowa 6 2018-2020
58 Magiera Aleksandra MRM Sosnowiec 7 2018-2020
Załączniki
Lista radnych i listy rezerwowe w podziale na okręgi - 1 [PDF 185,4kB]
Lista radnych i listy rezerwowe w podziale na okręgi - 2 [PDF 185,1kB]
Lista radnych i listy rezerwowe w podziale na okręgi - 3 [PDF 185,9kB]
Lista radnych i listy rezerwowe w podziale na okręgi - 4 [PDF 184,7kB]
Lista radnych i listy rezerwowe w podziale na okręgi - 5 [PDF 186,0kB]
Lista radnych i listy rezerwowe w podziale na okręgi - 6 [PDF 184,0kB]
Lista radnych i listy rezerwowe w podziale na okręgi - 7 [PDF 186,1kB]
Lista radnych i listy rezerwowe w podziale na okręgi - osoby indywidualne [PDF 180,7kB]
Lista radnych i listy rezerwowe w podziale na okręgi - studenci [PDF 105,2kB]